Participants

No. Name School
1 Abdullatif Gülen Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
2 Adelina Izejroska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
3 Angela Maksimoska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
4 Angelina Cvetanoska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
5 Angelusiu Iris Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
6 Azra Ağar Modern Eğitim Koleji
7 Azranur Özen Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
8 Barna Ruxandra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
9 Boran Hamarat Modern Eğitim Koleji
10 Brehar Ruxandra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
11 Burian Ruxandra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
12 Cadis Dan Cristian Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
13 Câmpean Abel Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
14 Can Toker Modern Eğitim Koleji
15 Candale Gabriela Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
16 Candale Silviu Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
17 Chiș Roxana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
18 Ciolpan Alexandra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
19 Coroban Paul Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
20 Creț Alina Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
21 Creț Bogdan Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
22 Dănilă Daria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
23 David Siljanoski OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
24 Dranca Ana Maria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
25 Elif Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
26 Elif Naz Barut Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
27 Elif Yanik Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
28 Emine Duvarcı Modern Eğitim Koleji
29 Emir Asım Duran Modern Eğitim Koleji
30 Emirhan Eren Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
31 Erva Eren Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
32 Esma Altintuna Modern Eğitim Koleji
33 Esra Er Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
34 Esranur Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
35 Eymen Soyak Modern Eğitim Koleji
36 Fatih Boduroglu Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
37 Fercihan Aydın Modern Eğitim Koleji
38 Forfotă Ioana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
39 Gălățan Susana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
40 Gîvan Paul Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
41 Gül Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
42 Hakan Güzel Modern Eğitim Koleji
43 Harap Cristina CJRAE BN
44 Hristijan Atanasoski OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
45 Ihut Andra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
46 İkra Rüzgarlı Modern Eğitim Koleji
47 Iva Stojanoska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
48 Kerem Şahin Modern Eğitim Koleji
49 Krestel Eric Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
50 Lazăr Maria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
51 Linul Mihnea Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
52 Mălai Horea Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
53 Malutan Denis Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
54 Marosi Georgeta Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
55 Matea Stefanoska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
56 Meltem Kizkin Modern Eğitim Koleji
57 Mihali Georgiana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
58 Misca Matei Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
59 Mocanu Ariana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
60 Moldovan Ana-Maria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
61 Morar Adela Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
62 Morosan Lorena Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
63 Motofelea Maria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
64 Motofelea Valeria Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
65 Motofelea Viorelia Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
66 Muhsin Beğenik Modern Eğitim Koleji
67 Mureșan Ciprian Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
68 Musteață Liana Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
69 Olariu Lenuța Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
70 Ömer Karagöz Modern Eğitim Koleji
71 Pardău Cristina Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
72 Pașcu Alexandra Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
73 Petar Poposki OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
74 Pintea Filip Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
75 Popescu Phillip Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
76 Puha Alexandru Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
77 Roman Laura Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
78 Rosu Bogdan Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
79 Rus Eusebiu Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
80 Rus Noelia Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
81 Rusz Andrei Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
82 Sara Stojanovska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
83 Sarmasan Vladut Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
84 Scurtu Larisa Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
85 Sercan Isik Balikesir/Samli Imam Hatip Secondary School
86 Şeyma Çeçen Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
87 Simona Damjanoska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
88 Sofian Cosmina Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
89 Someșan Alex Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
90 Someșan Luca Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
91 Someșan Paul Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
92 Someșan Rodica Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
93 Staicu Maya Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
94 Stefan Lichoski OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
95 Sudenaz Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
96 Szabo Cristina Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
97 Teodora Angelevska OOU "Dr Vladimir Polezinoski", North Macedonia
98 Toadere Cristian Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
99 Toniuc Horațiu Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
100 Trif Alice Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
101 Vlașin Bianca Colegiul Național „Liviu Rebreanu”
102 Yusuf Haci Bayram Veli Anadolu Lisesi
103 Yusuf Hacıbeyoğlu Modern Eğitim Koleji
104 Yusuf Yenibaş Modern Eğitim Koleji
105 Zeynep Bulak Modern Eğitim Koleji

About

Links

Project logo

by Meltem Kızkın
by Bogdan Roșu
by Paul Gîvan
by Şeyma Çeçen
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Modern Eğitim Koleji
by Ruxandra Burian